Harry Potter: Quidditch World Cup


Harry Potter: Quidditch World Cup
675 MB

Quidditch World Cup Adaptation of the airborne wizard soccer game featured in the Harry Potter books. Two teams comprised of seven players compete on broomsticks in the air. The quaffle, a floating sphere, acts as the equivalent to a soccer ball. Three “chasers” on each team offensively move the quaffle up and down the airborne stadium and attempt to hurl it through one of three existing goals. One “keeper,” or goalie, on each end tries to block and return those attempts. Players must also watch out for “bludgers,” or hard spheres with minds of their own that try to knock wizards off of their broomsticks, and the “snitch,” a tiny golden sphere that pretty much guarantees a win.

Quidditch World Cup Oyuncuya sihirsel bir hız, güç, cadıların ve sihirbazların favori sporları turnuvası Quidditch’te rekabet etme imkânı sağlayan Harry Potter: Quidditch World Cup oyunu sizi yükseklere uçuruyor. İlk oyuna, süpürgelerin üzerinde uçarak aynı anda 4 topla oynayan 7 oyunculu 2 takım olarak katılıyorsunuz. 3 Chaser’ın (takipçinin) Quaffle ile skor yapmaya çalışması, 2 Beater’ın (vurucunun) tehlikeli Bludgers’ı kontrol etmesi, Keeper’ın (bekçinin) golü önlemesi ve Seeker’ın (araştırmacının) maçın sonunda değerli Golden Snitch’i bulması gibi, oyuncular takımlarının tüm pozisyonlarını kontrol ediyorlar.

Harry Potter’ın Gryffindor takımının da dahil olduğu 4 Hogwarts House takımından herhangi biriyle başlayarak , 5 orijinal mücadele ve Hogwarts House Cup yarışmasıyla oyuncular Quidditch temellerini öğreniyorlar. Bu tamamlandıktan sonra oyuncular, USA, Bulgaristan, İngiltere, Japonya, Almanya, Fransa ve Avustralya’nın içinde bulunduğu uluslar arası World Cup turnuvasına katılabilirler. Her ulusal takımın kendi Quidditch tertibatı, özel stadyumu ve hele ki oyuncular Harry Potter çoklu oyuncu mücadelesinde ilk defa karşı karşıya geliyorlarsa, stratejisine ve derinliğine eklediği farklı güçleri vardır.

Quidditch World Cup turnuvası özel bir basamak sistemine göre ilerler. Oyuncular altlarında yer alan takımları farklı puanlarla yenmek zorundadırlar.
Quidditch maçlarını tam olarak keşfetmenin ilk ve tek yolu. Uçan süpürgenize tırmanın ve Quidditch sahasının üzerindeki heyecanlı yarışa katılmak için uçarak hücuma geçin.

Hogwarts House’daki 4 takımdan ve Harry Potter’ın (Gryffindor takımındaki Seeker “araştırmacı”) , Slytherin’den kurnaz Draco veya Bulgarların uluslar arası Quidditch starı olan Victor Krum’un da bulunduğu kitaptaki sayısız karakterden biri olarak oynayın
Tüm Quidditch pozisyonlarını oynayın ve tüm uçuş hareketlerini uygulayın: 3 Chaser’ı Quaffle ile 10 puanlık gol atmaları için kontrol edin, 2 Beater’ı 2 tehlikeli Bludgers’ı kontrol etmesi için yönlendirin, Keeper’ın 3 gol halkasını korumasını sağlayın ve Seeker’ın Golden Snitch’i ele geçirip maç sonunda 150 puan toplamasını sağlayın

Profesyonel Quidditch takımları ve USA, Bulgaristan, İngiltere, Japonya, Almanya, Fransa ve Avustralya’nın stadyumlarının da bulunduğu stadyumlar ile Quidditch World Cup turnuvasında yarışın
Harry Potter’ın ilk çoklu oyuncu deneyimi, tüm konsollarda ve bilgisayarda, 2 oyuncu kafa kafaya mücadele edebiliyor
Muhteşem 3D çevre tasarımı ve özel efektler.

İnceleme ve değerlendirme sayfası

Product homepage

İNDİR

~ tarafından megaarsiv Ağustos 6, 2008.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: